Co děláme a s čím vám rádi pomůžeme?

Branding a design

Vytváříme vizuální styly a firemní identity. Dále se zabýváme také webdesignem, tiskovinami a reklamou. Dokážeme vám navrhnout nebo zmodernizovat celou vaši značku – od loga přes vizitky a design až po reklamní předměty, letáky, plakáty či polepy na firemní auto.

Vývoj e-shopů

Programujeme e-shopová řešení dle individuálních potřeb zákazníka. Nepoužíváme žádné open-source řešení, vše děláme opravdu na míru podle toho, co skutečně potřebujete. E-shop vám rádi propojíme s vašim skladovým systémem nebo třeba s nějakou aplikací třetí strany, kterou využíváte. Vy se tak můžete soustředit na prodej a management, technické řešení a správu můžete nechat na nás.

Marketing a sociální sítě

Samotný web či e-shop nestačí, potřebujete být vidět. Bez sociálních sítí a marketingu to jde v dnešní době těžko. Postaráme se vám o vaše sociální sítě a pomůžeme vám s propagací. Zabýváme se také SEO (optimalizací pro vyhledávače) a zajistíme vám tak vyšší dohledatelnost.

Webdesign a tvorba webů

Navrhujeme a tvoříme webové stránky s redakčním systémem na míru nebo postavené na WordPressu. Naší prioritou je nejen spokojenost zákazníka, ale také kvalita odvedené práce. Weby od nás jsou responzivní a připravené pro jakékoliv zařízení.

Vývoj webových aplikací

Zabýváme se tvorbou firemních webových aplikací na míru, jako jsou skladové či docházkové systémy nebo různé CRM systémy. Ať už jste velká společnost, korporát či malá rodinná firma, můžete se na nás obrátit. Navrhneme pro vás vhodné řešení, které bude splňovat přesně to, co od něj očekáváte.

Napište nám nebo nám zavolejte.

V případě zájmu o spolupráci na realizaci Vašeho projektu nám napište
Vaši poptávku a rozpočet. Odpovíme Vám s cenovou nabídkou.

Menu