Michal Melich

Full-stack vývojář

Dělám to, co mě baví. Weby pro mě nejsou jen součást práce, ale i zábava. Kouzelnou hůlku nechávám doma, vystačím si s klávesnicí.

Už před několika lety mě zajímaly počítače a technologie. Když jsem později zjistil, jak všechny ty stránky na internetu vlastně fungují, došlo mi, že se tomu chci v budoucnu věnovat jak jen to půjde. Postupně a po malých krůčcích jsem pokračoval ve zdokonalování a sbírání zkušeností.

V den, kdy jsem dostal do ruky maturitní vysvědčení, jsem se po těžkém rozhodování mezi vysokou školou a tvorbou webů rozhodl věnovat se webům naplno, a po dvouměsíčním odpočinku jsem začal pracovat na volné noze.

Otevřel se mi zcela nový svět, ve kterém jsem se postupem času cítil jako ryba ve vodě. Den za dnem si plním všechny své cíle a tajná přání a užívám si život naplno jak jen to jde. Spousta lidí mi na začátku říkala, že jsem se rozhodl špatně, ale já měl svůj cíl a za tím jsem si šel. Dosáhl jsem nakonec toho, čeho jsem chtěl – práce je pro mě zároveň zábavou.

Jsem jak se říká bordelář, ale na pracovním stole a v kódu musím mít čisto a pořádek. Snažím se stát si za svým a prosadit si vlastní názor, i přesto, že se třeba ostatním nemusí zrovna líbit.

Instagram
LinkedIn

IMG_2804

Menu